Ponadczasowość kubków emaliowanych

kubek emaliowany

Nieskazitelna stal, pokryta emalią, sprawia, że każda zwartość nie zmienia swojego smaku, i co najważniejsze, jest bezpieczna dla małych oraz dużych użytkowników. Nie tłuczenie się, oraz odporność na różne czynniki, sprawia, że kubki emaliowane są komfortowe w każdej sytuacji, i najróżniejszych warunkach.

Funkcjonalność ma znaczenie

Emaliowane kubki można zabrać ze sobą na każdą eskapadę. Możliwość ich podgrzewania na kuchenkach, zezwala na mniejszy bagaż w czasie różnych wypraw (m.in. na obozie, wycieczce do lasu, pikniku na trawniku).
Do wyboru są wersje:
– z uchwytem lub bez,
– o różnej pojemności,
– posiadające pokrywkę,
– z dziobkiem.
Każde wydanie jest dostosowane do wszelkich oczekiwań. Szybkie zaprzyjaźnienie się z tym typem, pozwoli na wygodne picie kawy, mleka, kakao, zupy.

Wzór dla każdego

Dostępna jest szeroka gama kolorystyczna kubków emaliowanych. Można także postawić na unikatowy wzór, zawierający życiowe motto, ciekawy napis, czy też po prostu grafikę z ulubioną postacią z bajki. Dorośli i dzieci znajdą swoje typy, które będą w użytku każdego dnia, i zostaną na długi czas. Dla tych, którzy lubią jednakowe kolekcje w kuchni, zostały stworzone całe zestawy z emaliowanymi garnkami, w tym samym deseniu.